„Jak ušetřit“ a získat sadu výročních mincí

... aby všechny Vaše hlasy byly slyšet!

„Jak ušetřit“ a získat sadu výročních mincí

Existuje řada doporučení, jak ušetřit peníze a čas. Stačí,když si do internetového vyhledávače zadáte požadovaný dotaz, a získáte nepřeberné množství opravdu „zaručených“ rad. Některé možná fungují, jiné jsou spíše k úsměvu anebo k pláči. To platí třeba tehdy, když vám někdo nabízí zázračné zbohatnutí, ale nakonec bohatne jen ten, co vám tu radu nabízí. Určitě to znáte.

Já jsem však přesvědčen, že má rada vám zaručeně pomůže ušetřit nejen trochu peněz, ale hlavně spoustu času a možná se nakonec i usmějete 🙂

Než se s vámi o tu radu podělím, musím se přiznat – nejsem sběratel. Nemám to správné nadšení, vůli, čas a ani trpělivost něco sbírat, ať jsou to například známky, pohlednice, obrazy, motýli, nebo třeba mince.

Proto nabízím sadu výročních mincí vydaných Českou národní bankou s portréty zakladatelů Československa T. G. Masaryka, Edvarda Beneše a Milana Rastislava Štefánika, o které byl v minulých dnech tak mimořádný zájem.

Jak můžete tuto sadu tří mincí získat?

Mince může získat pouze a výhradně občan Radotína, který zašle nejpozději do 15. prosince 2018 přes webový formulář koalice Společně pro Radotín spolu se svým jménem a e-mailovou adresou správné odpovědi na následující tři otázky:

  1. Které tři strany tvořily volební koalici Společně pro Radotín v radotínských komunálních volbách v roce 2018? 
  2. Měla ve svém volebním programu 2018 koalice Společně pro Radotín uvedeno, že bude usilovat o dlouhodobě vyrovnaný rozpočet města?
  3. Kolik pneumatik bylo nalezeno a zlikvidováno během úklidu horní části Slavičího údolí dne 15. září 2018 partou z koalice Společně pro Radotín?

Ze správných odpovědí následně vylosuji jednoho výherce,kterému mince předám. A teď ta slíbená radaodpovědi lze s trochou trpělivosti najít na stránkách www.spolecneproradotin.cz. 🙂

Vítěz tak ušetří trochu peněz (konkrétně 60 Kč, které by musel při výměně platit), ale hlavně hodně času, o který by se připravil stáním v nekonečných frontách. A já pevně věřím, že někomu z vás udělá sada mincí velkou radost.

Těším se na vaše odpovědi!

Petr Nikodým

člen finančního výboru Radotín